Проведено позачергове засідання ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання

20 травня 2015року головою районної ради О. Чушкіним за участю голови районної державної адміністрації О. Голімбієвського, керівників установ та організацій району, сільських та селищних голів проведено позачергове засідання ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання.

На початку засідання депутати внесли зміни до порядку денного сесії, а саме виключили з переліку питання «Про винесення закладів культури із базової мережі» та включили два депутатських запити.

Найбільш  суперечливим питанням порядку денного  стало внесення змін до районного бюджету, які передбачають залучення  дотацій сільських та селищних бюджетів. Не всі сільські голови бажають охоче ділитися власними коштами для утримання  бюджетних установ. Тому останнім аргументом стала промова  голови райдержадміністрації Олега Дмитровича: «Я є також  прихильником децентралізації влади. Розумію, що на сьогоднішній день у кожному селі, селищі є багато робіт, які потребують відповідного фінансування. Але маємо те що маємо.  Для спільного утримання наших бюджетних установ  - освітніх та  медичних закладів, необхідно  об’єднати кошти. В іншому випадку ми будемо здійснювати оптимізацію освітніх закладів, яка передбачає закриття шкіл та дитячих садків. Ми не залишимо вас сам–на-сам з проблемами що потребують  нагального вирішення.  Тільки спільними зусиллями ми зможемо їх поступово вирішити».

Депутати підтримали всі проекти рішень та депутатські запити депутатів районної ради Г.Комашка, та Т. Афонової.