Провела засідання постійна комісія районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства

16 вересня 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства, яку провів голова комісії Іван Леонов.

Основну увагу було приділено проектам рішень, що пропонуються до розгляду на пленарному засіданні тридцять дев'ятої сесії районної ради шостого скликання.

Члени комісії заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергія Туза щодо підготовки навчальних закладів району до навчального року та опалювального сезону 2015/2016 р.р. Він повідомив про те, що згідно графіка з 11 по 18 серпня 2015 року спеціально створеною робочою комісією у складі начальника відділу освіти, методистів РМК, представників рай СЕС та пожежного нагляду здійснено об’їзд усіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Результати об’їзду показали, що у всіх навчальних закладах проведено ремонти – побілка і покраса приміщень. Ремонтні роботи проводилися працівниками шкіл спільно з батьками учнів. Із районного бюджету біло виділень 99 тис.грн., які використано на будівельні матеріали. З 27 котелень закладів освіти до нового опалювального сезону готові 26.

А також, депутати розглянули питання «Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  2015/2016 років» та з’ясували, що підготовка до опалювального сезону 2015/2016 року проходить на належному рівні та відповідно до планових показників. Зокрема, всього по району при плановому завданні підготовки теплових мереж довжиною 16,5 км фактично підготовлено 13,2 км., що становить 81 %, а також здійснено підготовку котелень з 50 планових 45 одиниць, що становить 90 %. В цілому на опалюваний сезон заплановано 1817 тонн вугілля та 317,8  кв.м. дров. Фактично підготовлено 203,7 тонн вугілля , з них 72 тонни залишок вугілля з минулого опалювального сезону.

Інформація доповідачів була взята до відома та погоджено проекти рішень з усіх питань порядку денного.