Ремонт та утримання доріг - пріоритетний напрямок роботи влади

В кабінеті голови районної ради 3 квітня 2015 року відбулася нарада під головуванням голови районної ради  Олексія Чушкіна, за участю заступника голови районної ради В. Козака, начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації О.Клименка та сільських голів, на землях сільських рад яких господарює група компаній «Кернел». Це - Молдовська, Крутеньківська, Семидубська, Троянська, Клинівська, Межиричківська, Перегонівська, Наливайківська, Журавлинська, Грузька сільські ради.

У нараді взяла участь керівник відділу соціальної політики центрального кластеру компанії «Кернел» Людмила Андрійчук. Вона повідомила про бажання компанії здійснити передачу соціальних об’єктів в комунальну власність та оприлюднила об’єкти, які  обліковуються господарством.

Голова районної ради Олексій Чушкін зазначив, що порядок безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2003 року № 1253 Необхідно розробити чіткий механізм передачі і згідно нього працювати. Він повідомив, про те що відповідна нарада була при голові районної державної адміністрації, де було наголошено що дороги на даний момент є пріоритетом для влади.

В той же час, сільські голови запропонували прискорити даний процес передачі, так як об’єкти руйнуються, розкрадаються та потребують нагляду та ремонту. А також, Перегонівський сільський голова О.Лобода зазначив що для передачі об’єктів, необхідна наявність технічної документації та проведення ремонтних робіт.

Наприкінці наради Олексій Чушкін рекомендував районній державній адміністрації розробити та затвердити відповідне розпорядження щодо організації проведення передачі даних об’єктів та створити для цього робочу групу, а сільським головам звернутись до групи компаній «Кернел» з клопотанням надати довідки щодо наявності доріг в них на балансі та проведення їх інвентаризації.