Робоча нарада з керівниками комунальних закладів охорони здоров

19 листопада 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін провів робочу нараду за участю заступника голови районної державної адміністрації Ольги Бугаєнко та керівників комунальних закладів охорони здоров’я, а саме: головного лікаря КУ « Голованівська ЦРЛ» Валентини Сачук та головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марини Фоменко.

Під час роботи учасниками наради були розглянуті питання щодо стану фінансування галузі охорони здоров’я та забезпечення стабільної роботи закладів. Керівники закладів поділилися своїми наболілими проблемами та в ході жвавої дискусії надали пропозиції по покращенню роботи та перспектив розвитку підпорядкованих закладів.

Головний лікар КУ «Голованівська ЦРЛ» Валентина Сачук доповіла про стан вирішення питання щодо фінансування  будівництва очисних споруд, про проведення ремонту в інфекційному відділенні лікарні, списання приміщень, які знаходяться на території установи, проведення інвентаризації та стан виконання державних програм по забезпеченню медикаментами.

Головний лікар КЗ  «Голованівський ЦПМСД»  Марина Фоменко ознайомила присутніх з інформацією щодо діяльності закладу,  стану фінансування та про проведення ремонтних робіт в Клинівській лікарській амбулаторії за рахунок коштів, наданих групою компаній «Кернел».

Голова районної ради акцентував увагу на проведенні робіт по ремонту приміщення Клинівської сільської лікарської амбулаторії та наголосив: «Необхідно взяти під контроль здійснення ремонтних робіт в Клинівській лікарській амбулаторії. Група компанії «Кернел» свої зобов’язання виконує і кошти на проведення ремонту надаються. Кошторисні видатки постійно збільшуються, а  ремонті роботи проводяться дуже повільно».

А також, на нараді обговорювалось питання щодо співпраці керівників закладів охорони здоров’я. Головним лікарям було надано проект Плану взаємодії Голованівської первинної медико-санітарної допомоги та Голованівської центральної районної лікарні на 2014-2015 роки для розгляду та внесення своїх пропозицій та зауважень.  Даний план включає в себе 5 напрямків, в яких керівники повинні взаємодіяти. В найближчий час його буде внесено на розгляд постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку та розгляд сесії районної ради.

Підсумовуючи нараду, голова районної ради наголосив: «Співіснування, співфінансування та взаємопорозуміння в роботі повинно бути пріоритетом. Зараз дуже важкі часи, але потрібно знаходити компроміс». У свою чергу Олексій Чушкін пообіцяв всіляко сприяти роботі галузі та підкреслив основні пріоритетні напрямки її розвитку.