Робоча поїздка голови районної ради до сільських територій

28 травня 2013 року голова районної ради Олексій Чушкін з робочим візитом відвідав  Пушківську, Липовеньківську та Капітанську сільські ради.

У ході зустрічі з виконавчими апаратами сільських рад порушувалися питання:

1. Про основні засади Концепції реформування  місцевого самоврядування  та територіальної організації влади в Україні.

2. Використання земель запасу, резервного, водного фондів та надходження коштів в місцеві бюджети від їх оренди.

3. Благоустрою населених пунктів.

4. Водозабезпечення с. Капітанка.

5. Співпраця Липовеньківської сільської ради з агрофірмою «Розкішна» та фермерськими господарствами.

6. Проблемні питання, які потребують негайного вирішення на вищому рівні.

Також голова районної ради відвідав  Капітанську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., зустрівся з директором школи та керівником табору. О.Чушкін  ознайомився з організацією та функціонуванням табору відпочинку, взявши до уваги їхні запити та побажання.