Робоча поїздка голови районної ради О.Чушкіна до м. Кіровограда

28 серпня 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін відвідав обласний центр – місто Кіровоград.

Голова взяв учать у  розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, під час якої було розглянуто питання щодо забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року.

В цей же день Олексій Чушкін приймав участь  у роботі засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради. На  засіданні було розглянуто:  основні етапи децентралізації влади визначені Кабінетом Міністрів України, зміни до Бюджетного кодексу України, питання внесення змін до Земельного кодексу України, участь в проекті Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

Учасники засідання одноголосно вирішили рекомендувати обласній раді підготувати узгоджені пропозиції Віце-прем'єр-міністру України – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсману В.Б., а також Секретаріату Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» щодо запровадження єдиного податку на 1 га землі.
         Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко  звернувся до членів Координаційної ради з проханням обговорювати дані питання в сільських і селищних радах  та надавати обласній раді пропозиції для узагальнення.