Робоча зустріч щодо співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади на місцях та громадськості

10 вересня 2015 року заступник голови районної ради Володимир Козак та начальник  управління Пенсійного фонду України в Голованівському районі Людмила Цилюрик провели робочу зустріч щодо співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади на місцях та громадськості, на якій обговорили низку важливих питань, що стосуються пенсійного забезпечення громадян району, тенденції розвитку пенсійної системи, збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 01 вересня поточного року, тощо.

Під час діалогу було висловленно, що тісна співпраця органів місцевого самоврядування, виконавчої влади на місцях та громадськості є запорукою розвитку та покращення якості, оперативності обслуговування громадян району.