Розпочалась робота постійних комісій районної ради з підготовки чергової ХХХVІ сесії

25 березня 2015року постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення перша розпочала розгляд питань, що виносяться до порядку денного чергової ХХХVІ сесії районної ради  VІ скликання, пленарне засідання якої заплановано на 03 квітня 2015року.

Заступник голови районної ради Володимир Козак коротко проінформував членів комісії з  усіма питаннями, що включені до порядку денного ХХХVІ сесії.

Більш детально депутати розглянули профільні питання: «Про стан виконання програми по наданню платних соціальних послуг малозабезпеченим верствам населення, інвалідам, ветеранам війни та праці, які мають працездатних дітей на 2011-2015роки» та « Про стан виконання Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011-2015роки».

З першого питання доповідала директор територіального центру соціального обслуговування  Голованівського району Валентина Ткач, яка зазначила, що з 2011 по 2014рік на виконання заходів програми виділено з районного бюджету 16,4тис. гривень,  а саме на відшкодування витрат за фактичне проживання у стаціонарному відділенні с. Перегонівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського  району.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Дудник прозвітувала про стан виконання Комплексної програми за 2014рік. Так, у 2014році на виконання заходів програми використано близько 150.0тис. грн.:

на стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років і більше та особам, яким виповнилося 100 років і більше  - 22050 грн.;

на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення – 19992 грн.;

на компенсацію фізичним особам, що надають соціальні послуги – 54592 грн.;

на  придбання  санаторно-курортних   путівок воїнам-афганцям – 7420 грн.;

на надання матеріальної допомоги батькам та вдовам загиблих в Республіці Афганістан воїнів – 3000 грн.;

на надання матеріальної допомоги для лікування воїнів-афганців – 8000 грн.;

на надання матеріальної допомоги інвалідам І групи по зору для оплати житлово-комунальних послуг – 19500 грн.

На виконання заходів Програми у 2015 році з районного бюджету виділено 141600 гривень. Закінчуючи свій виступ А. Дудник відмітила, що це основана програма їх установи, тому в кінці року буде розроблений новий удосконалений проект програми і поданий на затвердження ради.