Розпочалася робота у постійних комісіях районної ради з підготовки до VI сесії районної ради

26 травня 2016 року розпочалася підготовка до чергової VI сесії Голованівської районної ради VII скликання, проведення якої заплановано на 10 червня 2016 року.

Сьогодні, депутати постійної комісії з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, екології, торгівлі, житлово-комунального господарства та регуляторної політики Лепетун Ю.П., Бучацький А.М., Гончаренко К.В. та Комашко М.С. заслухали головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Дудар Л.С. про стан виконання районної програми «Питна вода Голованівського району на 2013-2020 роки».

У звіті Лілія Дудар відмітила: «В 2015 році та за І квартал 2016 року проведено комплекс заходів спрямованих на вирішення проблемних питань у водопровідному господарстві району.

Голованівським комбінатом комунальних підприємств відремонтовано водопровідних мереж всього 0,4 км., у тому числі була здійснена реконструкція мережі водопостачання смт. Голованівськ перша черга протяжністю 3,2 км. за кошти фонду регіонального розвитку 898,604 тис.грн. та за кошти місцевого бюджету 99,8 тис.грн. Встановлено автоматику на центральну водобашню в смт Голованівськ за кошти місцевого бюджету в сумі 92 тис.грн. Придбано глибинні насоси на скважини на суму 52 тис.грн. (кошти місцевого бюджету). Була здійснена заміна труб водопостачання по чотирьом вулицям селища на суму 11 тис.грн.

В смт Побузьке КП «АКВА СЕРВІС – 07» виконало заходи на суму 244,3 тис.грн., а комунальне підприємство «Перегонівка» здійснило заміну водопровідної системи по двом вулицям села Перегонівка».

«Однією з основних проблем цієї галузі - є проведення робіт з реконструкції діючих водопроводів в смт Голованівськ та сільській місцевості, які експлуатуються понад нормативний термін», -  наголосила Л.Дудар.