Зі святом Миру, Праці і Весни - Днем міжнародної солідарності трудящих!

Шановні  жителі  Голованівщини!

Щиро вітаємо вас зі святом Миру, Праці і Весни - Днем міжнародної солідарності трудящих!

Першотравень завжди був святом тих, хто вміє та любить працювати. Це чудове свято уособлює споконвічне прагнення нашого народу до праці – джерела життя і процвітання. Мета і завдання в усіх нас повинні бути спільними - об’єднавши зусилля, робити все можливе, щоб забезпечити гідне життя кожній людині і всьому українському народу. Запорукою цьому має стати повсякденна праця, панування миру, спокою і громадської злагоди у нашому рідному домі - Україні.

Тож нехай надії на краще майбутнє стануть реальністю, а ваша наполеглива та відповідальна праця сприятиме подальшому економічному розвитку та процвітанню нашої держави, зміцненню засад демократії, спрямованих на об’єднання народів усього світу для збереження миру на землі.

Бажаємо вам успіхів у праці, доброго здоров’я, злагоди, щастя і благополуччя.

Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ,

голова районної державної адміністрації