Щиро вітаємо всіх жителів Голованівщини та гостей району з Новим 2015роком та Різдвом Христовим!

Шановні голованівці та гості району!

Нехай свята принесуть вам добробут, благополуччя, родинний затишок, нових друзів та партнерів, пошану та любов від рідних та близьких, яскраві та щасливі події.

Щоб ваші серця були зігріті любов’ю й теплом, домівки повнились  добром, радістю й  Божим благословенням, а очі світилися щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2015рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Нехай чарівні новорічні дзвони й різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями.

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

Ірина АРТВІХ,                                                                                 Олексій ЧУШКІН,

перший заступник                                                                        голова районної ради

голови райдержадміністрації