Соціальні працівники району відзначали професійно свято

31 жовтня 2014року в сесійному залі районної ради проходили урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Голова районної ради Олексій Чушкін привітав трудові колективи управління соціального захисту, пенсійного фонду, центру зайнятості та територіального центру соціального обслуговування населення, центру сім’ї та молоді з професійним святом, зазначивши, що  соціальна робота та соціальна сфера це складний процес, метою якого є допомога найбільш уразливішим верствам населення. Ефективність вирішення соціальних питань значною мірою залежить від самого соціального працівника, його вмінь, досвіду, особистих яко­стей. Тому на соціального працівника покладено важливу функцію  у цьому процесі  компетентно вирішувати соціальні проблеми на всіх рівнях громадської структури і доходити до конкретного члена суспільства.

Олексій Іванович подякував соціальним працівникам за їх нелегку але дуже важливу працю та побажав  щоб турбота, милосердність, самовідданість та професіоналізм і надалі були  супутниками у вашій праці.

Під час урочистостей кращих працівників соціальної сфери відзначили обласними та районним нагородами.

Гарними музичними номерами привітали соціальних працівників і вихованці районного будинку юнацької та дитячої творчості та працівники культури.