Сьогодні - День Європи!

Дорогі земляки!

Наша держава  за останні роки зробила значні кроки для вступу в європейську спільноту.  Україна свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів та інтеграцію в європейське  майбутнє.

Відзначаючи цей день,  ми ще раз підтверджуємо своє прагнення увійти та стати членом співтовариства. Кожен з нас демонструє, що бути повноправним учасником  Євросоюзу - це не тільки спрямованість державної  політики, але й щире бажання нації. Саме цього дня  українці мають нагоду разом  з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та будувати нові перспективи розвитку об’єднаної Європи.

Зі святом вас, дорогі співвітчизники! З Днем Європи! Цей день вкотре нагадує нам, що Європа починається не десь за межами України, а у серці кожного громадянина  нашої держави. Разом ми побудуємо щасливу європейську націю.

Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ,                                    Олексій ЧУШКІН,

голова районної державної адміністрації                голова районної ради