Стартував новий навчальний рік

Початок нового навчального року завжди пробуджує в уяві школярів відчуття, ніби вони стоять на порозі великих відкриттів. Не був винятком і нинішній День знань. Щоправда, цьогоріч на святі першого дзвоника в кожному навчальному закладі району було багато національної символіки - від дорослих у вишиванках до дітей із жовто-блакитними кульками і стрічками. Цим люди намагалися продемонструвати свою єдність та причетність до великої нації, яка сьогодні виборює право бути незалежною.

Відповідними до часу були і святкові лінійки, зокрема, в НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія» та Голованівській ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Г.В. Міклея, куди і завітав голова районної ради Олексій Чушкін.

Голова ради привітав вчителів та учнів з початком нового навчального року та зазначив, що  цей день є радісним святом для кожного з нас. Для учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення шкільних вершин. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось свято першого дзвоника буде першим у житті - перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе за руку у країну знань. Олексій Чушкін побажав вчителям та учням, щоб новий навчальний рік був щасливим та щедрим на творчі здобутки.

Не обійшлося свято і без подарунків. Навчальні заклади отримали футбольні та волейбольні м’ячі від районної ради та райдержадміністрації.