Ставте нам завдання, а ми будемо їх виконувати, - наголосив  О. Чорноіваненко  на  науково-практичному семінарі з аграріями

З такими словами звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко до аграріїв і всіх учасників науково-практичного семінару «Комплекс весняно-польових робіт - запорука продовольчої безпеки регіону», який 5 березня відбувся на базі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук в України, що в селі Созонівці Кіровоградського району.

Беручи участь у конференції минулого року, Олександр Чорноіваненко під час відвертого діалогу розпитував успішних фермерів про проблеми, які їх турбують. Цього року Олександр Чорноіваненко прозвітував про роботу обласної ради за рік із вирішення земельних питань і внесення до Верховної Ради України пропозицій, озвучених фермерами.

Очільник області повідомив, що сьогодні народні депутати України розглянуть законопроект № 1159 «Проект закону про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами», яким передбачено передати органам місцевої влади право розпоряджатися земельними ділянками за межами населених пунктів. Нагадаємо, зараз ця земля непрозоро і за корупційними схемами розподіляється органами Держземагентства, а громади сіл і селищ, не маючи землі, навіть не знають, хто орендує землю на їхній території.

Також голова обласної ради поінформував про внесення й інших важливих законопроектів до Верховної Ради України, зокрема стосовно надання права органам місцевого самоврядування передавати в оренду полезахисні смуги, спрощення процедур оформлення і виділення землі і ставків. - Наразі ми намагаємося внести законопроект, який би розширив поле оподаткування, й тим самим поставив у рівні умови всіх, хто працює на землі. Ви весь час це питання піднімали, - повідомив Олександр Анатолійович.

Завершуючи свій виступ, Олександр Чорноіваненко зазначив: - Ми продовжуємо вносити зміни до земельного законодавства, щоб держава не заважала, а допомагала вам працювати і чекаємо ваших подальших пропозицій. Ставте нам завдання, а ми будемо їх виконувати, - наголосив керівник області.