Святкували День Незалежності України

21 серпня 2015 року в районному Будинку культури відбулась урочисто-концертна програма з нагоди Дня Незалежності України «В ім’я життя. В ім’я любові! В ім’я миру!» присвячена патріотам та захисникам нашої держави. Почесними гостями на заході були захисники та герої нашої країни, які забуваючи про страх, про біль, про безпеку, всі як один, незалежно від віку й роду занять, стали на захист нашої держави у боротьбі із зовнішнім агресором і ціною власного життя боронили мир і спокій українського народу.

Присутні вітали захисників та справжніх патріотів неньки – України гучними та щирими оплесками. Згадали про земляків, які віддали своє життя заради мирних світанків нашої неньки України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх солдат, які загинули на сході України, захищаючи український народ.

Слова шани нашим солдатам та привітання всіх з Днем Незалежності України пролунали від голови районної ради Олексія Чушкіна та голови районної державної адміністрації Олега Голімбієвського.

«Я вірю в те, що наш волелюбний, гордий та героїчний народ здолає всі труднощі, мирне та світле небо замайорить над Україною. Ми єдині в бажанні жити в радості та достатку. Хай живе і процвітає незалежна Україна. Героям Слава.» - закликав Олексій Чушкін.

З нагоди відзначення 24- ї річниці Незалежності України керівниками району було вручено відзнаки Кіровоградської області «За мужність і відвагу» військовослужбовцям, які захищали українську незалежність на Сході України, а також почесні грамоти та подяки визначним діячам Голованівщини.

Нагороди від  начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України (нагрудний знак «Учасник АТО») були вручені військовослужбовцям, які буди звільнені і отримали статус учасника бойових дій.

Нагороди від голови Ради Голованівської районної організації ветеранів України Івана Леонова за підтримку бійців нашого району отримали жителі району.

Концертна програма була представлена співочими родинами Голованівського району.