Святкування Дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей у Голованівську відзначали весело й цікаво.

Захід розпочато зі  Святкової ходи «Твої права, дитино!» під музичний супровід дитячих духових оркестрів Вербівської ЗШ І-ІІ ступенів, НВК «Ємилівська ЗШ І-ІІст. – ДНЗ» та Побузької музичної школи. Участь у параді приймали учасники кращих хореографічних колективів району,  учні навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх шкіл, вихованці Голованівського будинку та Побузького центру дитячо-юнацької творчості, учні Побузької дитячої музичної школи та Голованівської дитячої школи мистецтв. Очолили колону: Михайло Коломійчук – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Алла Сорока – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Тетяна Піщик – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Сергій Коваль – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Ольга довга - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На центральній площі селища вітали учасників параду жителі та гості селища, а також представники влади голова районної ради Олексій Чушкін, перший заступник голови районної державної адміністрації Георгій Данилюк,  представник депутата обласної ради В. Грушевського Ігор Тахтаул.

В цей день для дітей запланована грандіозна розважальна програма, яка розпочалася з виступів хореографічних колективів Голованівського району.

О 09.30 відбувся фестиваль «Мистецькі зірочки Голованівщини»,  учасниками якого були вихованці шкіл району.

О 10.40  виступ духових колективів.

О 11.30  спортивні змагання (міні футбол, настільний теніс, шахи, шахмати, показові виступи гирьовиків).

10.30 – 14.00  Робота «Містечка дитячих мрій»:  майстер-класи (розпис, обереги, рукоділля, бісероплетіння, фітодизайн), спортивні естафети, малюнки на асфальті, караоке, концертна програма, клоун-шоу.

У заході взяли участь понад 800 дітей району. Усі учасники  свята отримали подарунки від депутата обласної ради, засновника благодійного фонду «Відродження покоління» Віталія Грушевського.

Завершенням святкового дня стала демонстрація мультфільмів та кінофільму у центральному парку селища.