Триває підготовка до проведення 23 сесії Голованівської районної ради

01 жовтня 2013 року відбулося засідання  постійної комісії з питань  регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою під головуванням депутата районної ради Володимира Бербеги.

Депутати обговорили питання та проекти рішень, що вносяться на розгляд двадцять третьої сесії районної ради, зокрема, погодили проект про порядок формування районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання про роботу постійної комісії з питань  регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою  а також розглянули питання порядку денного засідання 23 сесії Голованівської ради 6 скликання.

По першому питанню доповідав головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради В.Харкавенко, який надав роз’яснення по даній програмі та обгрунтував у необхідності прийняття «Порядку формування районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання».

По другому питанню виступив голова постійної комісії з питань  регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою В.Бербега, який підвів підсумки роботи постійної комісії, та надав свої висновки щодо стану дисципліни відвідувань депутатами пленарних засідань, участі в роботі постійних та інших комісій, активності на сесіях.