Триває робота в постійних комісіях районної ради

11 вересня 2015 року провела своє засідання постійна  комісія районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної  політики. Головував на засіданні голова комісії Володимир Миндаль.

На підставі Закону України « Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності» до порядку денного комісії було внесено питання «Про встановлення щомісячного розміру батьківської плати за навчання у комунальних закладах «Голованівська районна дитяча школа мистецтв» та «Побузька дитяча музична школа початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) системи Міністерства культури України» на 2015/2016 навчальний рік».

Інформувала з даного питання начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини районної
державної адміністрації Тетяна Піщик. Вона наголосила: « У зв’язку з тим, що на законодавчому рівні
відбулися зміни, які впливають на собівартість послуг (підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги,
підвищення мінімальної заробітної плати) виникла необхідність переглянути затверджені щомісячні розмір
батьківської плати за навчання у початкових спеціалізованих навчальних закладах району».
Згідно проекту рішення планується встановити щомісячний розмір батьківської плати за навчання
у комунальних закладах «Голованівська районна дитяча школа мистецтв» та «Побузька дитяча музична
виховання) системи Міністерства культури України» від 60 до 70 гривень в залежності від виду спеціальності.

А також, члени комісії розглянули питання, які пропонується внести до порядку денного чергової 39 сесії районної ради та погодили проекти рішень.