У центральному парку селища проходили святкові заходи з находи Міжнародного дня захисту дітей

2 червня 2015 року у центральному парку смт Голованівськ проходили  святкові заходи щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Дітей вітали представники влади – заступник голови районної ради В. Козак, заступник голови райдержадміністрації О. Бугаєнко та начальник відділу освіти М.Коломійчук.

Протягом дня відбувались розважальні заходи: виступ кращих вокалістів, хореографічних колективів Голованівської районної дитячої школи мистецтв, конкурс малюнка на асфальті, літературна ігротека, ігри країн Євросоюзу, та майстер-клас декоративно-прикладного мистецтва "Україна руками дітей", результатом якого була виконана колективна робота карта України.

Участь у  майстер-класі взяли участь директор Голованівського БДЮТу Прокопенко С.А. та керівники гуртків (Степченко Т.А., Кліменко Т.В., Гордієнко-Зінов'єва Л.В., Орленко М.В., Барліт Н.Л., Іщак О.А., Бондар-Коваль І.Г.).

Усі учасники свята отримали солодощі.