У День пам’яті та примирення  голова районної ради О. Чушкін провів зустріч з педагогами Голованіської  школи - гімназії

8 травня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін у актовому залі НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІст. Ім.. Т.Г. Шевченка – гімназія» зустрівся з вчителями – пенсіонерами та працівниками навчального закладу. За фінансового сприяння випускника школи Віктора Лозінського було організовано захід-офіру «Згадаймо, щоб не було забуття», під час якого пом’янули полеглих та побажали здоров’я живим солдатам Другої світової і нинішньої неоголошеної війни.

У своєму виступі голова районної ради сказав:

-         Дорогі педагоги, працівники школи, з покоління в покоління свято береже український народ пам’ять про події Другої світової війни. Під час якої кожна сім’я втратила когось із рідних. Дорогою ціною нам далась перемога, ціною мільйонів життів. І цього річ вперше Україна запровадила День пам’яті і примирення в який разом з європейськими країнами вшановуватиме усіх полеглих в боротьбі з нацизмом.

Вчителі – ці саме ті люди, які формують характер і світогляд учнів, виховують у них любов до Батьківщини і патріотичні почуття до рідного краю. Педагоги своїми уроками мужності, уроками пам’чяті сформували у наших юнаків, які зараз боронять незалежність і територіальну цілісність держави у зоні АТО, найкращі риси, за що вам велика вдячність. Адже саме ваші вихованці у ці нелегкі для країни часи стоять на варті нашого мирного сьогодення.

Хочу побажати усім вам і вашим родинам миру, благополуччя, достатку і усіляких гараздів.

Виступи та художні номери були пронизані повагою та любов’ю до покоління, яке врятувало людство від нацизму та подякою вчителям, що виховують підростаюче покоління в дусі патріотизму.