У Голованівську відзначили День пам’яті та примирення

8 та 9 травня в  Україні традиційно вшановують День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Так, 8 травня на центральній площі селища відбувся Мітинг на якому висловили слова подяки ветеранам голова районної організації ветеранів України Євгенія Гаврищук, військовий комісар Голованівського районного комісаріату, підполковник Віталій Малюк, учасник антитерористичної операції, майор запасу Олександр Тоцький.

Усі присутні на заході схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто увійшов в безсмертя, ушанувавши їх хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятних знаків період Другої світової війни.

Цього ж дня о 22год. 40хв.  проведено І хвилину Миру - запалено лампадки та вічний вогонь біля Обеліску Слави.