У Голованівську вшанували воїнів, що загинули на фронтах Другої Світової війни

6 травня 2016року на центральній площі  селища відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до Братської могили радянських воїнів  та Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО Голованівщини.

В урочистостях взяли участь  голова районної ради Богдан Кучмій, голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський, селищний голова Сергій Цобенко,  голова Ради Голованівської районної організації ветеранів України Євгенія Гаврищук,  військовий комісар Голованівського районного військового комісаріату Олег Сергеєв, громадськість селища.

Радник голови Голованівської райдержадміністрації, учасник АТО – Микола Канайкін вручив подарунки і квіти  матерям загиблих воїнів АТО  - Надії Розливан,Тетяні Соколівській, Вірі Безверхній.

По завершенню заходу відбувся молебень по загиблих та   урочиста  хода Пам’яті.

У кафе «Відродження» ветеранів пригощали смачним обідом та розважали фронтовими піснями у виконанні працівників районного будинку культури.