У районі пройшли заходи у рамках вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого 2015року  голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови райдержадміністрації Ірина Артвіх разом із воїнами - інтернаціоналістами, представниками громадськості, військовослужбовцями та членами сімей загиблих воїнів взяли участь у заходах присвячених  вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

У рамках заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців, Героїв «Небесної сотні» та бійців антитерористичної операції на сході України, священиком  Голованівського храму Іоанна Богослова   відслужена  панахида по загиблим воїнам.

У районному Будинку культури  відбулося нагородження учасників бойових дій та представлено концерт – реквієм за участі воїнів – афганців.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради подякував тим хто  пройшов пекло афганської війни і нині боронить державу на сході України, -

«Складні часи переживає нині Україна, дякуємо воїнам – інтернаціоналістам за мужність, та знову хоронимо і оплакуємо молодих хлопців, що загинули на сході країни. Але  маємо вірити та сподіватись у врегулюванні конфлікту, що згодом   повернемося  до розв’язання нагальних  проблем, та нарешті почнемо будувати сильну Державу. Слава ветеранам Афганцям. Вічна пам’ять загиблим воїнам».

Голованівщина відправила на неоголошену війну 129 чоловік, з них до рідних домівок повернулося лише  122.

Відповідно "Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали від катастрофи на Чорнобильській АЕС, Голованівського району на 2011-2015 рр." виділено кошти на суму 14300 грн для придбання 3-х путівок на оздоровлення воїнів-афганців в центральному військовому клінічному санаторії "Хмільник". Заїзд з 1 березня 2015 року. Власників путівок буде визначено на зібранні членів районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.