У районній лікарні капітально відремонтовано палату для дітей позбавлених батьківської опіки

У районній лікарні капітально відремонтовано палату тимчасового перебування дітей позбавлених батьківської опіки

6 березня 2012року голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та депутати обласної ради Віталій Грушевський  і Олег Голімбієвський  відвідали дитяче відділення Голованівської центральної районної лікарні, де урочисто відкрили після капітального ремонту палату  у якій лікуватимуться діти  позбавлені батьківської опіки. Ремонт зроблено за кошти депутата обласної ради Олега Дмитровича Голімбієвського. Придбано нові меблі,  закуплена сантехніка, В. Грушевський подарував в палату телевізор. Палата оснащена всім необхідним.

Очільники району та медичний персонал лікарні подякували меценатам за чудову відремонтовану палату та обладнання.