У селі Красногірка відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого бійця АТО В. Безверхнього

13 лютого 2015 року в селі Красногірка відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки на честь вшанування пам'яті про випускника навчального закладу, героя антитерористичної операції на сході України, Безверхнього Володимира

В урочистих заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.Бугаєнко, керуючий справами районної ради Ю.Кадієвський, голова Ради районної організації ветеранів України І.Леонов, районний військовий комісар О.Сєргєєв, Красногірський сільський голова С.Мамонтов, представник громадської волонтерської організації «Ніхто крім нас» м. Первомайськ Л. Позняк, учнівська молодь, рідні, друзі та небайдужі жителі села.

Під час промов посадовці відзначили, що загиблий Володимир Безверхній є прикладом для всіх присутніх. «Він був звичайною людиною, ходив до цієї школи, любив життя, багато планував та мріяв. Та коли настав вирішальний час для країни, він без вагань пішов на війну і віддав своє життя за мирне життя кожного з нас. Ми усі в боргу перед загиблими Героями, і встановлення меморіальних дощок – данина пам'яті тим, кого вже не повернути».

Посадовці подякували батькам загиблого, організаторам встановлення пам'ятної дошки, усім присутнім та побажали для кожного мирного неба над головою.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого.

Нагадаємо, 20 жовтня 2014 року Володимир Безверхній загинув під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з військовою службою в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької області.