У Голованівському районі  вшановано пам’ять жертв війни в Україні

22 червня 2015року в сесійному залі районної ради проведено урочистий мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

З року в рік в цей день, ми вкотре повертаємось думками до гірких подій, пережитих нашим народом.

Учасники заходу, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, працівники установ та організацій району, віддали шану всім загиблим та живим ветеранам, вшанували пам’ять жертв війни в Україні та поклали квіти  до пам’ятних знаків.

Зі словами щирої вдячності за  великий подвиг нашого народу, за мужність та самовідданість до  присутніх  звернулись заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко, керуючий справами районної ради Юрій Кадієвський, військовий комісар Голованівського району Олег Сергєєв, голова районної ради ветеранів України Іван Леонов.

Духовенством української православної церкви відслужена заупокійна панахида.

Хор ветеранів районного будинку культури під керівництвом В.Виноградова виконали композиції «Вставай страна огромная»,«Степом, степом», «Ой під калиною».