Учасники засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради обговорили актуальні питання  сьогодення

6 липня 2016року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради за участю голови районної державної адміністрації Олега Голімбієвського та керівників територіальних громад району.

Розпочав зібрання голова районної ради Богдан Кучмій з проблемних питань що склалися  в медичній та освітній галузях району. Він зазначив, що   сільським та селищним радам в термін до 8 липня необхідно провести сесії  та  прийняти рішення про  надання субвенцій на утримання об’єктів спільного користування, а саме: на медикаменти і харчування для Голованівської центральної районної лікарні та на утримання загальноосвітніх закладів.

Головний лікар Голованівської центральної районної лікарні Валентина Сачук у своєму виступі наголосила на необхідності забезпечення належного функціонування  та  збереження даного медичного закладу в якому лікуються  85 відсотків населення району.

Учасники зустрічі обговорили  питання  місцевих податків і зборів, щодо  стану питної води в районі та заходів з контролю її якості, благоустрою населених пунктів, організацію ремонту доріг місцевого значення.

Про новий напрямок у роботі  управління Держгеокадастру інформував в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Голованівському районі Ігор Рибак, який повідомив, що на управління покладено функцію моніторингу полезахисних смуг та використання сільськогосподарських земель, також діє новий порядок прийому документів для звернень щодо надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, викопіювання НКС та надання земельних ділянок учасникам АТО.

Начальник Голованівського РЕМ В. Довгий закликав до співпраці сільських голів щодо організації укладення сервітутів з власниками земельних ділянок на яких будуть встановлені електроопори для високовольтних ліній.