Урочисте зібрання з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня 2014року на центральній площі селища відбулися урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Участь у заході взяли представники районної влади та місцевого самоврядування, ветерани, трудові колективи районних організацій.

Присутніх зі святом визволення вітав голова районної ради ветеранів України  Леонов Іван Олександрович, який бажав ветеранам міцного здоров’я та мирного неба.

Районний військовий комісар Олександр Демиденко вручив Орден «За мужність» ІІІ ступеня вдові загиблого воїна в зоні АТО  Голоті Олександрі.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять солдат, які загинули під час Великої Вітчизняної війни та героїв сьогодення, які загинули під час антитерористичної операції на сході України, захищаючи мирне життя та цілісність нашої держави, покладено квіти до пам’ятних знаків.