Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

7 грудня 2012року в сесійному залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Депутатів районних та сільських, селищних рад, працівників органів місцевого самоврядування району привітали голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та помічник народного депутата України В. Грушевського Ігор Тахтаул.

Керівниками району вручено державну, обласні та районні нагороди.

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Завальнюка Миколу Якимовича – голову Троянської сільської ради.

Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено Гайдая Романа Васильовича – депутата Голованівської районної ради шостого скликання.

Подякою обласної ради нагороджено Грінченко Павла Антоновича – голову Семидубської сільської ради.

Почесною грамотою Голованівської районної ради та районної державної адміністрації  нагороджено Жураківську Тетяну Федорівну – секретаря Перегонівської сільської ради,  Сук Альбіну Петрівну – секретаря Троянської сільської ради, Стрільчук Надію Дмитрівну – депутата Голованівської селищної ради шостого скликання.

Також відзначені районними нагородами Корчинська Алла Василівна – депутат Побузької селищної ради, Свердликівський Володимир Костянтинович – депутат Роздольської сільської ради, Грицюк Ольга Володимирівна – секретар Семидубської сільської ради, Глуха Олена Григорівна – депутат Пушківської сільської ради, Чепіль Ліля Віталіївна – секретар Крутеньківської сільської ради, Філюк Світлана Миколаївна – депутат Вербівської сільської ради, Загородній Юрій Володимирович – депутат Журавлинської сільської ради.

Також відзначено переможців щорічного районного конкурсу «Кращий керівник державної установи»; «Кращий куратор адміністративної території району»; «Кращий сільський, селищний голова».

У номінації «Кращий сільський, селищний голова» переміг і отримав путівку на відпочинок за кордон на 2 особи  Завальнюк Микола Якимович - сільський голова села Троянка.

У номінації «Кращий керівник державної установи» переміг і отримав путівку на відпочинок за кордон на 2 особи Кравченко Людмила Павлівна – директор районного центру зайнятості.

У номінації «Кращий куратор адміністративної території району» переміг і отримав путівку на відпочинок за кордон на 2 особи Дудник Антоніна Анатоліївна – куратор Троянської сільської ради.

Всі путівки на відпочинок за кордон придбані засновником Благодійного фонду «Відродження поколінь» Віталієм Грушевським.

Варто зазначити, що 6 грудня 2012року на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які проходили в Кіровоградському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.М.Л.Кропивницького Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради нагороджено Чушкіна Олексія Івановича – голову Голованівської районної ради.