Урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи Уукраїни

Урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України

22 січня 2013року  у сесійному залі районної ради відбулися урочистості присвячені Дню Соборності та Свободи України.

Святкування розпочалося у  малому залі районної ради де  працювала виставка ікон майстрів декоративно-ужиткового мистецтва району «Злука, Соборність, Воля», учасниками якої стали працівники бюджетних установ селища.

Юні вихованці «Воскресної школи» (керівник протоієрей Микола Чутора) та хор храму святого апостола Іоана Богослова (регент Гончар Інна Володимирівна) привітали присутніх різдвяними колядками.

Безпосередньо у сесійній залі проведено урочисте зібрання за участю представників громадських, політичних організацій,  трудових колективів організацій району,  громадськості   та представників ЗМІ.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Олексій Чушкін та голова райдержадміністрації Олександр Яровий. Зокрема,  Олексій Іванович зазначив, що День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. Громадяни мають бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої вільної й демократичної України.

Далі відбувся святковий концерт  за участю  аматорів сцени  районного Будинку культури, хору ветеранів районного Будинку культури (керівник В.Виноградов), дитячої школи мистецтв, Давидівського сільського клубу.

Учнями "Голованівської ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка-гімназія" покладено квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.