Урочистості з нагоди відзначення 67-ї річниці Великої Перемоги

7 травня 2012 року в Голованівському районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Святкові заходи розпочалися під супровід духового оркестру.

Ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, гостей та всіх присутніх у залі зі святом Перемоги привітали  очільники району голова районної ради Олексій Чушкін  та голова  районної державної адміністрації Олександр Яровий. Від обласної державної адміністрації та обласної ради зі словами привітання та вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни виступив начальник Кіровоградського обласного управління  лісового та мисливського господарства  Іван Захарченко.

Керівники  вручили ветеранам Великої Вітчизняної  війни, учасникам бойових дій,  головам первинних ветеранських організацій  почесні грамоти ОДА та обласної ради, грамоти  Голованівської районної державної адміністрації та районної ради, цінні подарунки  та квіти.
 Також,  ветеранів Великої Вітчизняної війни та всіх жителів району від імені депутата Кіровоградської обласної ради В.Грушевського, засновника благодійного фонду «Відродження покоління» привітав помічник депутата Тарас Романюк та зачитав звернення депутата.
До святкових привітань   приєдналися районний військовий комісар О.Демиденко та голова районної організації ветеранів України І.Леонов.
Заступник виконавчого  директора ТОВ “Відроження” Б.  Картель привітала від імені засновників та керівництва підприємства  ветеранів  з Днем Перемоги та  вручила  квіти.
 Учасниками художньої самодіяльності району  представлено святковий концерт.
 Покладено квіти до обеліска Слави, пам’ятника загиблим односельчанам та до могили Невідомого солдата.