В Голованівському районі розпочалися навчальні збори загону оборони Голованівської районної державної адміністрації

Останнім часом керівництво держави приділяє велику увагу готовності території України до самозахисту. В розрізі підготовки населення до територіальної оборони по всім областям України розпочато низку заходів, в тому числі з практичним призовом військовозобов’язаних запасу. Такі збори розпочато і на Кіровоградщині.

29 червня 2017 року військовозобов’язаних загону територіальної оборони Голованівського району оповістили про явку на призовну дільницю Голованівського районного військового комісаріату на десятиденні збори.

Всього на збори викликалось і з’явилося 278 військовозобов’язаних з різних куточків району. Це, в основному, патріотично налаштовані громадяни старшого віку або ті, які за своїми особливостями та станом здоров’я не можуть проходити службу в бойових підрозділах Збройних Сил України, але бажають бути корисними в захисті рідної землі.

З прибуттям до військового комісаріату військовозобов’язані отримали нову військову форму та були розподілені по військовим підрозділам. Після вивчення та з’ясування попередньої підготовки, командирами підрозділів призначено найбільш підготовлених, у військовому плані, громадян.

Як зазначалось, збори будуть проходити 10 діб. Проживати протягом всього терміну хлопці будуть у спеціально облаштованому польовому таборі. Вони будуть мати триразове харчування, одноразові грошові виплати та можливість набути практичних навичок для оборони своєї місцевості.

У ході проведення зборів сплановані заняття з різних видів військової підготовки, а саме: з інженерної,  спеціальної, вогневої та тактичної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, які вже мають досвід у проведенні антитерористичної операції на сході нашої країни.

Планується, що проведення зазначених заходів підготує   місцеве населення до захисту  своєї місцевості і країни в цілому.