В Голованівську відбулись святкові заходи, приурочені до 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Захід розпочався біля погруддя Кобзаря, що височіє території Голованівської загальноосвітньої школи – гімназії,  з декламування вірша «Мені однаково» ученицею Голованівської ЗОШ  Діаною Данильченко та виконанням пісень «Думи, мої думи»,  «Заповіт» хору ветеранів районного будинку культури.

Заступник голови районної ради Дмитро Рокочук і заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко поклали квіти до пам’ятника.