В п’ятницю відбулось чергове засідання VІ сесії. На порядку денному 21 питання.

10 червня 2016року відбулось засідання  VІ сесії Голованівської районної ради VІІ скликання. Участь у роботі сесії  взяли 26 депутатів районної ради.

Перед початком роботи пленарного засідання  голова районної ради Богдан Кучмій прокоментував ситуацію навколо «незаконного призначення голови районної ради».

«Відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Кіровоградській області складено протокол про вчинення мною адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, а саме, наявність реального конфлікту інтересів при обранні мене головою районної ради. Протокол розглядався Голованівським районним судом, Постановою якого закрито провадження про притягнення мене до адміністративної відповідальності за відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення. Апеляційну скаргу прокурора залишили без задоволення, - повідомив Б. Кучмій.

«Крім того,   на 6 секретарів сільських рад  району відділом по боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Кіровоградській області складено аналогічні протоколи про адміністративні правопорушення. Провадження по справам закриті. Апеляційні скарги прокурора відхилені».

На  порядок денний пленарного засідання  були винесені 21 питання, по 18 питанням прийняті рішення.

Не підтримано більшістю голосів питання: про районну програму підтримки ЗМІ в Голованівському районі; про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для перевірки фактів щодо підробки рішень Голованівської районної ради; про внесення змін до регламенту районної ради. Перше питання стосувалося виділення коштів для районної газети «Вісник Голованівщини», яка знаходиться в процесі реформування. Метою другого питання є створення комісії для проведення перевірки та встановлення, яким чином було підроблено рішення районної ради «Про районний бюджет на 2016рік». Третє – зміни до регламенту щодо  здійснення аудіо - та відео запису пленарних засідань сесій районної ради.

Ключовим питанням сесії став звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Голованівського району за 2015рік. Основні показники ретингу району: 5  - серед районів області; 1 - по реалізації промислової продукції; 11 - по обсягу сільськогосподарського виробництва; 10 - по обсягу капітальних інвестицій; 3 - темпи зростання обсягу прямих іноземних інвестицій; 2 - по обсягу експорту товарів; 15 - темпи зростання  доходів місцевих бюджетів; 13 - темпи зростання/ зменшення податкового боргу. Повний текст звіту буде розміщено на офіційному веб - сайті районної ради в розділі «Протоколи пленарних засідань та рішення районної ради». Разом з тим, внесено зміни  до програми соціально - економічного розвитку на 2016рік  в частині заходів «Мобілізаційна підготовка та надання підтримки військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України» на які заплановано 50 тис. грн..

Із планових питань, що  розглянуті на пленарному засіданні були заслуховування звітів щодо стану виконання районних програм: «Питна вода»; «Підтримка сім’ї», медичні програми – протидії захворюванню на туберкульоз та боротьби із онкологічними захворюваннями.

Також, депутати прийняли рішення щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, що перебувають в управлінні районної ради. Це стосується нежитлових будівель в селах Перегонівка, Троянка та адміністративного приміщення районної ради.