В районі почав працювати Голованівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Голова районної ради О. Чушкін цікавився роботою центру.

8 липня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін відвідав  Голованівський місцевий центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги  який нещодавно розпочав свою роботу.

Центр розташований по вулиці Ціолковського, 1 (приміщення санепідемстанції) та займає 7 кабінетів, майже повністю укомплектований офісними меблями. Директор центру Рибак Ольга Василівна повідомила, що  в центрі працює 5 чоловік та вже надійшло 6 звернень, надано 5 консультацій та по 1 зверненню буде надано вторинну правову допомогу  із залученням послуг адвоката.

Олексій Іванович залишився задоволеним тим, як облаштована установа, зазначивши , що це гарний початок і саме функціонування таких центрів надасть змогу отримувати кваліфіковану юридичну допомогу малозабезпеченим верствам населення.