В районі відзначали День працівника сільського господарства

14 листопада 2014року  в районному будинку культури відбулася урочисто-концертна програма з нагоди Дня працівників сільського господарства «Будь щаслива наша доле, щедрим співом і зерном!»

Голованівський район  традиційно є аграрним районом, тому основне місце  в економіці району  належить сільському господарству. Площа сільгоспугідь становить 71002га, в тому числі ріллі 67030га. Фермерських господарства в районі налічується 94, із них 14 , які мають в обробітку понад 500га., 10 господарств мають в користуванні сільськогосподарські землі площею понад 1000га. Також на території району розташовані три потужних підприємства з переробки сільськогосподарської продукції: ТОВ «Рапсо-Дія», ТОВ «Відродження» та ТОВ «КЛК».

Віддаючи шану хліборобам голова районної ради О.І.Чушкін  подякував усім працівникам сільського господарства Голованівщини за їх звитяжну працю, наголосивши, що саме завдяки їм закладається основа нашої держави - продовольча безпека. Крім того голова райради О.І.Чушкін у своїй промові зазначив, що аграріями району протягом останнього року було реалізовано чимало соціальних проектів, в тому числі і частковий ремонт районного будинку культури, в чому всі можуть пересвідчитися.

Продовжуючи урочисту частину голова районної ради Олексій Чушкін та голова райдержадміністрації Ігор Ткаченко   вручили кращим працівникам сільгосппідприємств районні нагороди. Згодом, за традицією, працівники відділу культури пригостили хліборобів короваєм.

Завершився захід святковим концертом, в якому взяла участь вокальна група районного будинку культури у супроводі троїстих музик, вокальний колектив Олександрівського сільського клубу «Горлиця» та вихованці Голованівської дитячої школи мистецтв.