В районному Будинку культури проходив XV районний фестиваль «Мистецькі зірочки Голованівщини».

09 червня 2015 року в районному Будинку культури проходив XV районний фестиваль «Мистецькі зірочки Голованівщини».

Історія фестивалю бере початок з 2000 року. За 15 років у ньому взяли участь більше 3,5 тис. обдарованих і талановитих дітей  району. Учасники демонструють свої здібності у різних номінаціях (вокальний, хореографічний, театральний).

Цьогоріч  участь у фестивалі взяли  145 учасників.

На урочистому відкритті свята з теплими привітаннями та побажаннями виступили заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко та заступник голови районної ради Володимир Козак.

Начальник відділу освіти М. Коломійчук та начальник відділу культури та культурної спадщини  Голованівської райдержадміністрації Т.Піщик вручили всім учасникам фестивалю дипломи   Голованівської районної державної адміністрації та  районної ради та солодощі від районного центру соціальних служб, сім’ї , дітей та молоді.