В заповідному урочищі

16 квітня 2015року у розрізі акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та на честь 250-річчя з дня заснування Голованівська  в заповідному урочищі «Голоче» було закладено парк.

Очільники району О.Голімбієвський та О.Чушкін з дирекцією, керівниками підрозділів ДП «Голованівський лісгосп» та членами шкільного лісництва «Пролісок» Синьківської ЗШ висадили 250 дерев та кущів. Новозакладений парк у будь-яку пору року не втрачатиме веселкової гами. Самшит, туя, ялівець радуватимуть зеленню цілорічно, липа розповсюджуватиме чарівні запахи навесні, калина, горобина запалюватиме червоні лампади восени, а фундук даруватиме смачні плоди.

Захід ще раз підтвердив, що відомий вислів: «Все у наших руках!» має під собою міцні підвалини.