Відбулась чергова 39 сесія Голованівської районної ради 6 скликання

25 вересня 2015 року відбулась чергова ХХХІХ сесія Голованівської районної ради шостого скликання. Сесію проводив голова районної ради Олексій Чушкін. У ході засідання було прийнято 19 рішень з різних питань.

На початку сесії було розглянуто ряд відповідей, які надійшли на схвалені на попередній сесії звернення Голованівської районної ради  до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України.

Одним із важливих питань було розглянуто питання щодо стану готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. Депутати відмітили, що підготовка до опалювального сезону 2015/2016 року проходить на належному рівні і відповідно до планових показників.

Традиційно обговорювалось бюджетне  питання, а саме про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік». Було задоволено всі бюджетні запити в частині покриття видатків за захищеними статтями бюджету.

Учасники зібрання заслухали інформацію щодо виконання ряду районних програм, а саме:

- комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки;

- програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2013-205 роки;

- цільової соціальної програми «Молодь Голованівщини» на 2011-2015 роки;

- цільової програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період на 2011-2015 роки;

- районної програми «Освітній округ» на 2011-2015 роки»;

- комплексної програми забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2012-2015 роки;

- програми «Шкільний автобус» на 2014-2020 роки;

- програми «Вчитель» на 2014-2020 роки.

Інформацію взяли до відома та рекомендували районній державній адміністрації в разі необхідності підготувати та надати на затвердження до районної ради проекти програм, строк дії яких закінчується в 2015 році.

Крім того, депутати підтримали встановлення щомісячного розміру батьківської плати за навчання у комунальних закладах «Голованівська районна дитяча школа мистецтв» і «Побузька дитяча музична школа початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу ( школа естетичного виховання) системи Міністерства культури України» на 2015/2016 навчальний рік» та внесення змін до заходів Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2011-2015 роки.

Прокурор Голованівського району Максимільян Горщак проінформував про стан законності, заходів щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Голованівського району на території району за І півріччя 2015 року.

На сесії активно обговорювалось питання щодо затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на територіях Крутеньківської, Свірнівської, Грузької, Троянської сільських рад. За результатами голосування рішення не прийнято.

Предметом розгляду чергової сесії районної ради стали, також, ряд організаційних питань, що стосувались внесення змін до Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад селищ та сіл району, до складу комісії з припинення діяльності комунального підприємства «Голованівськліс», щодо передачі у безоплатне користування нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району та затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів району.

По кожному питанню депутатами районної ради були прийняті відповідні рішення.

Завершуючи роботу пленарного засідання голова районної ради, звертаючись до депутатів, зазначив: « Наше скликання добуває свій термін. Це остання планова сесія. Переважна більшість з вас були активними і відповідальними. За це вам велике спасибі. Як голова районної ради, можу з впевненістю відзвітувати – ми працювали відкрито, доступно та відповідно до Конституції України та законів України. А також, Олексій Чушкін подякував сільським та селищним головам за співпрацю і підтримку та побажав успіхів у виборчій кампанії.