Відбулась чергова щопонеділкова нарада

Сьогодні, 9 лютого, відбулась чергова щопонеділкова нарада. У нараді взяли участь голова районної ради О.Чушкін, перший заступник голови районної державної адміністрації І.Артвіх, заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації,  територіальних органів міністерств та відомств України.

Завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Людмила Копієвська доповіла про порядок здійснення контролю за виконанням документів в районній державній адміністрації. Заступник начальника відділу культури та туризму районної державної адміністрації Тетяна Кучмій  проінформувала про проведення масових заходів 15 лютого 2015 року у зв’язку з вшануванням Дня пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та Дня виводу військ з Афганістану.

Про роботу  Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при районній державній адміністрації повідомила  головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяна Бойко. Координаційний центр займається прийомом та обробкою звернень, що надходять на «гарячу лінію» райдержадміністрації, стежить за веденням баз даних необхідної та наданої допомоги і координує дії місцевих органів виконавчої влади, представників бізнесу, волонтерів та громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та членам їх сімей. Члени координаційного центру збираються щотижня для аналізу зібраної інформації і перерозподілу завдань для виконання.  На сайті районної державної адміністрації розміщено потреби родин військовослужбовців, які загинули, поранені та перебувають в зоні АТО.

Голова районної ради Олексій Чушкін звернувся з проханням до керівників установ, організацій та підприємств усіх форм власності долучитись до даної роботи. Він зазначив: «Важливо, щоб наші військові і члени їхніх сімей не залишалися у своїх бідах наодинці. Родини учасників АТО потребують підтримки та допомоги. Підтримка таких родин — то справа всіх, хто здатен надати допомогу. Великі колективи установ, організацій та підприємств, які в змозі допомогти, можуть практикувати взяття шефства над родинами військовослужбовців, які загинули, поранені та перебувають в зоні АТО. А також, необхідно організувати роботу щодо надання допомоги  через волонтерів безпосередньо учасникам АТО. Вся інформація, пов’язана з проведенням даної роботи повинна висвітлюватись на сторінках засобів масової інформації».

Голова районної ради повідомив про перевірку готовності захисних споруд та закликав усіх сприяти керівникам, в приміщеннях яких розташовані такі споруди у наведенні порядку, а керівникам в свою чергу реагувати на всі приписи та виконувати їх. Крім того, органам місцевого самоврядування проінформувати населення про місце розташування цих укриттів і маршрути до них.

А також, Олексій Чушкін наголосив: «2015 рік – рік вшанування подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні. Ми зобов’язані забезпечити облаштування всіх меморіалів та пам’ятників загиблим воїнам, які є в усіх населених пунктах району. Тому,  при формуванні сільських, селищних бюджетів необхідно передбачити кошти для ремонту пам’ятних місць».

Підсумовуючи нараду, Олексій Чушкін проінформував про стан прийняття сільських та селищних бюджетів на 2015 рік на території Голованівського району та рекомендував кураторам територій провести відповідну роботу щодо затвердження даних бюджетів в трьохденний термін. Він звернув увагу районної державної адміністрації та фінансового управління на терміни виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, які фінансуються з районного бюджету.