Відбулись загальні збори новообраних депутатів

12 листопада 2015року в сесійному залі районної ради проходили  загальні збори новообраних депутатів Голованівської районної ради VІІ скликання.

Голова районної ради Олексій Чушкін привітав депутатів з тим, що одержали перемогу на виборах та увійшли до депутатського складу Голованівської районної VІІ скликання.

Олексій Іванович повідомив, що сьогоднішнє зібрання проводиться відповідно до Регламенту Голованівської районної ради з метою формування підготовчої депутатської групи, її кількісного та персонального складу, розробки проекту порядку денного першої сесії ради та проектів інших документів, що вносяться на розгляд першої сесії.

«Зокрема, підготовчій депутатській групі бажано розглянути кандидатури на включення до складу тимчасової президії, яка відповідно до пункту 3 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» головуватиме на першій сесії до моменту обрання голови районної ради», -  сказав Олексій Чушкін.

До підготовчої депутатської групи увійшли такі депутати:

Кучмій Богдан Борисович від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,

Чушкін Олексій Іванович від  Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Іщак Олександр Валентинович від Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»;

Копієвський Михайло Дмитрович від радикальна партія Олега Ляшка;

Яровий Олександр Володимирович від Політична партія «Опозиційний блок».

Засідання депутатської групи заплановане на понеділок 16 листопада 2015року о 10.00.

До депутатів  звернувся заступник голови районної виборчої комісії В. Сигляк, який повідомив, що Голованівська районна виборча комісія скликає першу сесію новобраної Голованівської районної ради VІІ скликання на 17 листопада 2015року о 10 годині в сесійному залі районної ради.