Відбулось І пленарне засідання  VІІ скликання. Обрано голову районної ради.

17 листопада 2015року відбулась І сесія  Голованівської районної ради VІІ скликання. Відкривала пленарне засідання голова районної виборчої комісії Савченко Ольга Анатоліївна, яка повідомила, що на І сесію прибули та зареєструвалися всі 34 депутати Голованівської районної ради.

Ольга Анатоліївна проінформувала про підсумки виборів депутатів районної ради VІІ скликання.

«Вибори були складними, та не дивлячись на досить складне виборче законодавство грубих порушень при організації виборів не встановлено», - зазначила О. Савченко.

Далі, голова районної виборчої комісії зачитала Постанови Голованівської районної виборчої комісії «Про реєстрацію депутатів Голованівської районної ради» та перейшла до характеристики обраних депутатів.

Серед обраних 34 депутатів: чоловіків – 26, жінок – 8.

Депутатські мандати розподілились так:

Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність» -12

Політична партія Всеукраїнське об'єднання Батьківщина – 8

Політична партія Об'єднання «Самопоміч» - 5

Політична партія «Опозиційний  блок» - 5

Радикальна партія Олега Ляшка – 4

По роду занять:

Керівники підприємств, установ та організацій – 14

Голови фермерських господарств – 5

Робітники – 5

Спеціалісти  - 3

Підприємці – 2

Пенсіонери – 4

Тимчасово не працюють – 1

За овітою:

24 депутати мають вищу освіту, 10 відповідно середню-спеціальну.

Депутатами минулорічного скликання є 11 депутатів.

Самому молодшому депутату – 24 роки, самому старшому – 68 років.

Потім, депутати затвердили порядок денний пленарного заcідання з 10 питань.

Першим рішення, яке прийняли новообрані депутати, стало обрання тимчасової президії, до якої увійшли 5 депутатів -  представники усіх політичних сил представлених у раді: Кучмій Б.Б., Чушкін О.І., Іщак О.В., Яровий О.В., Копієвський М.Д.

Далі на пленарному засіданні головував член тимчасової президії Богдан Борисович Кучмій.

Депутати заслухали звіт підготовчої депутатської групи, звернення голови районної державної адміністрації щодо взаємодії органів державної влади з представницькими органами місцевого самоврядування, обрали лічильну комісію ради та схвалили проект рішення про Регламент проведення першої сесії районної ради VІІ скликання.

На посаду голови Голованівської районної ради було висунуто одну кадидатуру – Кучмія Богдана Борисовича, представника Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Звертаючись до депутатів з програмною заявою,  Богдан Борисович сказав: «Мені 30 років, маю досвід роботи в органах місцевого самоврядування, працював на посаді Грузького сільського голови. Чому я вирішив стати депутатом і головою районної ради? Тому, що я, так як і ви, внутрішньо очікую добрих змін в країні. Я маю стати учасником цих змін. Маючи в активі молодість та енергійність бажаю долучитися до здійснення цих змін. Я обіцяю забезпечити якісну, чітку роботу районної ради, максимально допомагати депутатам у здійсненні своїх повноважень. Планую здійснювати роботу по наближенню влади до людей. Гадаю, що я та особа, яка може забезпечити співпрацю та консолідацію у роботі органів державної влади та місцевого самоврядування. Прошу всіх підтримати мою кандидатуру».

За результатами  таємного голосування, 29 депутатів, що прийняли участь у голосуванні віддали свої голоси за Кучмія Богдана Борисовича.

Наприкінці пленарного засідання депутати внесли зміни до порядку денного сесії, виключивши питання «Про обрання заступника голови районної ради», «Про утворення постійних комісій», «Про обрання постійних комісій» та прийняли рішення «Про розгляд і затвердження порядку денного на подальший період».