Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва

10 лютого 2016року заступник голови постійної комісії Лепетун Ю.П., провів  засідання   комісії з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, екології, торгівлі, житлово-комунального господарства та регуляторної політики. Участь у засіданні комісії взяв голова районної ради Б. Кучмій.

Членами комісії розглянуто проекти районних програм, які виносяться на розгляд ІVсесії районної ради, проведення якої заплановано на 26 лютого 2016року, а саме:  розвитку малого і середнього підприємництва у Голованівському районі на 2016-2020роки; захисту населення Голованівського району від іонізуючого випромінювання на 2016-2018роки та  профілактики та боротьби з африканською чумою свиней на 2016-2017роки.

За результатами розгляду й обговорення депутатами підтримано проекти рішень районної ради з зазначених питань.