Відбулось засідання постійної комісії з соціальних питань

24 лютого 2016року на засіданні постійної комісії з соціальних питань розглядались питання: про оптимізацію стаціонарного ліжкового фонду Голованівської центральної районної лікарні та філії Голованівської центральної районної лікарні в смт Побузьке; про районну програму «Дитяче харчування»; про внесення змін до районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України.

Так, депутатами підтримано проект рішення щодо змін до районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів, стосовно переліку заходів програми та фінансування заходів.

Комісія розглянула проект програми  «Дитяче харчування» на 2016-2020роки, метою якої є  безкоштовне харчування дітей І-ІVкласів, які не підпадають в пільгову категорію за рахунок коштів районного бюджету.

Обговорюючи  питання оптимізації, заступник головного лікаря з лікувальної роботи КУ «Голованівська центральна районна лікарня» Оксана Шеремет   ознайомила присутніх з Наказом головного лікаря центральної районної лікарні від 23 лютого 2016р № 57 «Про оптимізацію ліжкового фонду Голованівської центральної районної лікарні», згідно якого,  оптимізується ліжковий фонд Голованівської ЦРЛ шляхом скорочення 4 ліжок травматологічного профілю, 1 ліжка реанімаційного профілю хірургічного відділення Голованівської ЦРЛ та 5 цілодобових ліжок хірургічного профілю хірургічно-гінекологічного відділення філії Голованівської ЦРЛ. Також вносяться зміни у структуру Голованівської ЦРЛ шляхом перепрофілювання, виписані посади, що підлягають скороченню.

З огляду на те, що відповідно до законодавства  повноваження щодо забезпечення галузевої політики у сфері медичних відносин здійснює виконавча влада, голова постійної комісії Сергій Туз запропонував 3 варіанти висновку комісії: рекомендувати сесії зняти дане питання з порядку денного; підтримати проект рішення; не підтримати проект рішення. Жоден варіант не було  підтримано членами постійної комісії.

На засіданні комісії було заслухано членів ініціативної групи з селища Побузьке, які виступали категорично проти скорочення ліжкового фонду та медичного  персоналу філії.