Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства

3 вересня о 9 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства. Вів засідання голова комісії Леонов Іван Олександрович.

Депутати ознайомились з питаннями, які були внесені до порядку денного чергової 32 сесії районної ради та опрацювали два профільних питання: про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки та про стан виконання Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району на 2011-2015 роки.

Головний спеціаліст відділу фінансової, бюджетно-податкової політики, розвитку підприємництва житлово-комунального господарства управління економічного розвитку районної державної адміністрації Лілія Дудар проінформувала про те, що підготовка до опалювального сезону в районі загалом проходить на належному рівні і підходить до завершення. Всі заклади соціальної сфери готують документи до нового опалювального сезону в інспекції Держенергонагляду  в Кіровоградській області. ПП «Авкубі» планує використати 1800 тонн пілетного палива на всі встановлені котли. Виробництво альтернативних видів джерел енергії (пілети) здійснюють виробники ТОВ «Відродження» та ТОВ «РапсоДія». Даними підприємствами придбано механізми гранулятори по виготовленню пілетів із відходів (лушпиння) соняшника, так за І півріччя підприємствами виготовлено 4962 т. пілетів.

А також, Лілія Дудар доповіла про стан виконання Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району на 2011-2015 роки. За наданою інформацією сільських та селищних рад в районі за 2013 рік було встановлено 515 світлоточок, з них на кошти соціально-відповідального бізнесу – 196 світлоточок з енергозберігаючими технологіями.

Депутати погодили проекти рішень із зазначених питань.