Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони  здоров’я , материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення

27 серпня 2014 року о 9.30 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення. У роботі комісії приймав участь голова районної ради Олексій Чушкін.

Комісія ознайомилась з питаннями, які внесені до порядку денного 32 сесії районної ради та розглянула профільні.

По питанню про виконання делегованих повноважень районною державною адміністрацією в галузі охорони здоров’я заслухали інформацію головних лікарів КУ «Голованівська центральна районна лікарня» та КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Зокрема, головний лікар КУ «Голованівська ЦРЛ» Валентина Сачук проінформувала присутніх про стан харчування в лікарні, наявність овочів та потребу їх до кінця року.  Головний лікар повідомила, що на даний час в лікарні харчується від 50 до 80 людей. Заборгованості за постачання продуктів перед постачальниками немає. А також, повідомила про проведений ремонт харчоблоку, де було здійснено заміну вікон та ремонт східців при вході в лікарню за спонсорські кошти, який здійснюється на даний час.

Голова районної ради Олексій Чушкін наголосив, що рівень харчування пацієнтів необхідно підвищувати. Збирання овочів у населення для лікарні буде здійснювати районна рада ветеранів, а кошти які були на них передбачені необхідно розрахувати та здійснювати закупівлю  м'яса та м’ясних продуктів.

Головний лікар КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомила про основні проблемні питання в роботі, а саме: про відсутність вугілля для опалення ФАПів, потребу в закупівлі паливного котла в Перегонівську лікарську амбулаторію, недостатнє фінансування для забезпечення ліками невідкладної медичної допомоги, надання житла для лікаря загальної практики- сімейної медицини у Голованівській лікарській амбулаторії. Комісія рекомендувала доручити сільським та селищним радам забезпечити дровами ФАПи та звернутись з клопотанням до групи компаній «Кернел» щодо підключення Наливайківського ФАПу до власної мережі теплопостачання. Питання придбання квартир для медпрацівників або оплати оренди за надане житло буде розглядатись на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету.

Комісія погодила внесення змін до Статутів медичних закладів.

Про стан виконання районної програми по реалізації в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» проінформувала Алла Сорока – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

По останньому питанню щодо внесення змін до переліку заходів Голованівської районної організації ветеранів України на 2014-2015 роки по виконання статуної діяльності заслухали інформацію голови Голованівської районної ради ветеранів – Леонова Івана Олександровича. Окрім інших заходів, до переліку включено захід до Дня миротворця, а саме придбання медалей учасникам бойових дій на території інших держав – «Ветерану воїну інтернаціоналісту» в кількості – 38 шт. та «45 лет операции Дунай» - 20 штук. Необхідна сума коштів 4900 гривень. Іван Олександрович вніс пропозицію не витрачати кошти на виготовлення таких медалей, а краще допомогти ветеранам ліками або надати допомогу головам первинних організацій ради ветеранів. Члени комісії підтримали дану пропозицію та прийняли відповідне рішення.