Відбулося засідання президії Голованівської районної ради

23 вересня 2015 року голова районної ради провів засідання президії, на якому було розглянуто та обговорено 20 питань, що включені до порядку денного чергової ХХХІХ сесії.

Олексій Чушкін повідомив присутнім про те, що згідно Регламенту районної ради матеріали чергової сесії були надіслані в електронному вигляді депутатам, які надали почтову адресу.

Він ознайомив депутатів з листами які надійшли  у відповідь на звернення районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, які були схвалені на минулій сесії, а саме: щодо ситуації, яка склалася навколо ТОВ «ПФК» та стосовно встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги та соціальні гарантії пенсіонерів.

А також, голова районної ради зачитав звернення учасників серпневої конференції працівників освіти  та профспілкового активу Голованівщини та зазначив: «Захист освітян, є пріоритетним завданням влади, ми докладатимемо максимальних зусиль, щоб не допустити погіршення соціальних гарантій представників освітянської галузі Голованівщини».

Члени президії погодили проекти рішень з усіх питань порядку денного.