Відкриття пам’ятного знаку загиблим воїнам Голованівщини

9 жовтня 2015року, у день храмового свята  Голованівська, голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у  відкритті пам’ятного знаку загиблим воїнам Голованівщини – учасникам антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

На відкриття пам’ятного знаку прийшли рідні, друзі, молодь та просто небайдужі і вдячні громадяни, аби вшанувати пам’ять, покласти квіти  воїнам, які героїчно загинули виконуючи свій службовий обов’язок, це Голота Іван Іванович – уродженець села Пушкове, Громовий  Денис Володимирович – уродженець села Ємилівка, Безверхній Володимир Олексійович – уродженець села Красногірка, Романюк Юрій  Олексійович – уродженець селища Голованівськ, Крегул Михайло Васильович – уродженець села Свірневе.

Стеллу Пам’яті розташовано на території Української Православної Церкви Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова Київського Патріархату.

Молимось за душі загиблих, за мир і спокій в Україні.