Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулось чергове пленарне засідання ХХХVІІ сесії районної ради

10 липня 2020 року  в залі засідань районної ради відбулось чергове  засідання ХХХVІІ сесії, участь у якому взяли 19  депутатів районної ради.

Депутати розпочали свою роботу, затвердивши порядок денний пленарного засідання, до якого увійшло 10 питань.

Першим питанням депутати заслухали звіт керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури Максимільяна Горщака щодо діяльності роботи Голованівського відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури за І півріччя 2020 року.

Також на засіданні заслухано звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Туза щодо виконання районної програми «Дитяче харчування». При обговорені питання щодо створення комунальної установи «Голованівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Голованівської районної ради, депутати підтримали проект рішення затвердивши  Статут комунальної установи, штатний розпис і структуру і Положення про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників установи.

Розглянувши ще одне освітянське питання про внесення змін до структури Голованівського освітнього округу, було підтримано проект рішення. Відповідні зміни пов’язані з адміністративно-територіальною реформою, точніше,  віднесення до Голованівського ОТГ сіл Молдовка та Роздол. Тому, Молдовська  та Роздольська філії  Побузького ліцею  переходять у підпорядкування Голованівського ліцею ім Т.Г. Шевченка.

Рішенням сесії затверджено районну програму підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району. Даною програмою  передбачено  фінансування в обсязі 350.0 тис.грн. для проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень спільної власності а також  придбання будівельних матеріалів тощо. Депутати внесли ряд змін до районних програм, рішення щодо затвердження списку присяжних та   до районного бюджету на 2020 рік.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада